Magdalena Adamczyk
Trener
Magdalena Adamczyk

Magdalena jest trenerem i konsultantem HR z 10-letnim stażem w biznesie.
Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała pracując w firmie szkoleniowej, a następnie w dziale HR, czyli "po dwóch stronach medalu”. Nauczyło mnie to wykorzystywania tych dwóch perspektyw i szerszego spojrzenia na kwestie HR.
Pierwsze kroki jako trener stawiałam prowadząc grupy treningowe i warsztatowe dla młodzieży pod okiem trenerów PTP po zakończeniu dwóch stopni „Szkoły Socjoterapii i Psychologicznego Treningu Grupowego prowadzonej przez Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie, certyfikowany przez PTP.

 

Od 10 lat współpracuję z klientem biznesowym w zakresie szkoleń i doradztwa w obszarach HR, stąd też moja specjalizacja trenerska to obszar związany z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz treningi managerskie.
Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu: zarządzania personelem, motywowania, oceniania pracowników, nowoczesnych metod rekrutacji i selekcji, projektowania i prowadzenia sesji AC / DC, prowadzenia rozmów oceniających, planowani i delegowania zadań, zarządzania zespołem oraz umiejętności kierowniczych.


Jako konsultant HR zajmuje się badaniem potencjału kadry, diagnozowaniem kompetencji, wdrażaniem zmian i tworzeniem struktury organizacyjnej, projektami oceniania pracowników, doradztwem w rekrutacji i selekcji i w rozwoju pracowników i tworzeniu ścieżek kariery.
Ostatnio specjalizuje się w procedurach Assessment i Development Center – zarówno w procesach diagnozy kompetencji, jak i w projektach rozwojowych w organizacjach.

Trenerzy i Konsultanci